CzechEnglish

Olomoucké pivní lázně

… jen to nejlepší pro tělo a duši v pivní koupeli a solné sauně s ochutnávkou piva a masáží v příjemném prostředí pivních lázní.

Pivní lázně – to pravé pro Vás

Lázeň, která je pro Vás připravena ve dřevěných stylových vanách, má mnoho uvolňujících a blahodárných účinků na tělo i duši a je připravena kromě jiných esenciálních živin i z pravého černého piva obohaceného o pivní kvasnice. Celá lázeň je provoněna chmelovou vůní, která v podobě chmelových lístečků z chmelových šišek rozvíjí Vaše smyslné představy a přenáší Vás o mnoho let zpět do dob Vašeho mládí. Pivní lázně přinášejí požitek i uvolnění. Pokožka je uvolněná a vláčná, jen a jen se ji dotknout a procítit její hebkost. Mírné osvěžení pivní lázně v podobě 2 piveček ze zdejšího pivovaru Vás určitě také osvěží a ještě podtrhne emoce, které ve Vás dřímaly a nedostaly průchod Vaší myslí. Takto po 40 minutách plných rozkoše určitě neopovrhnete krátkým odpočinkem v solí provoněné sauně, která je prohřátá jen na teplotu 60°C. Zde je místo setkání se s přáteli a kolegy, možnost se seznámit nebo si jen tak nezávazně pohovořit po dobu dalších až 30minut.
Zbytek procedury pivní lázně je doporučen strávit v odpočívárně s lehkým spánkem a sny, které si chcete nechat zdát. Pro celkové podtržení celé procedury je pro Vás ještě připravena 30 min.relaxační pivní masáž, která je možná pouze po předchozí tel. domluvě s obsluhou lázní. Není zahrnuta do ceny vstupenky do pivních lázní a je hrazena zvlášť.

Pivní lázně Olomouc – krásný dárek pro každého

Dárkový poukaz na pivní lázně, který je možno zakoupit v pivovaru u baru nebo v pracovní době u obsluhy lázní je rovněž bez masáže a je proto třeba si masáž dodatečně objednat na den koupelí.

Pivní lázně Olomouc – relaxace i poznání

Zákazníci, kteří mají zájem navštívit Olomouc, prohlédnout si historickou část města, uvolnit se v pivních lázních, potěšit se posezením a ochutnávkou piv a jídla v našem pivovaru si mohou zajistit ubytování ve stylovém Hotelu Arigone jen 150m od pivovaru a lázní.

Hotel Arigone
Univerzitní 234/20, 779 00 Olomouc

www.arigone.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu, pivní lázně jsou zde pro Vás a Vaši relaxaci.

A už jste navštívili ...